Részletek Rendben!

Tamponozó (szitanyomó)

  • Munkavégzés: Budapest

  • Pozíció kódja: tamponozo

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat

pozícióba keresünk munkatársat bővülő csapatunkba, termelés támogatására

Feladatok

  • Megfelelő pantone színek kikeverése, klisékészítés.
  • Tamponnyomó gép üzemeltetése (különböző termékek tamponnyomása).
  • Termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján.
  • Darabszám, minőség folyamatos ellenőrzése.
  • Gyártások dokumentálása.
  • Elkészült nyomatok, csomagolása.
  • Nyomógép és környezetének tisztán tartása.
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelési utasításainak betartása.
  • Meghibásodás regisztrálása, kiküszöbölése.

Elvárások

  • Tamponnyomó munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat.
  • Elsősorban önálló munkavégzés, de csapatmunkára való hajlam is szükséges.
  • Terhelhetőség, monotónia tűrés.
  • Gyors, precíz munkavégzés.
  • Megbízhatóság, rugalmasság.
  • 1-2 műszak vállalása (esetenként túlóra lehetőség).
  • Motivált, kitartó személyiség.

Előny

  • Szakirányú végzettség.
  • TAMPO PRINT 250-150 gépismerete.
  • Nyomdaiparban (ofszet vagy szitagépen) szerzett több éves gyakorlat.
  • Nagyfokú precizitás, pontosság nyomdai előkészítés ismerete, nyomógép karbantartásához szükséges műszaki szakértelem.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség 1-2 műszakos munkarendben.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekedő vállalatnál.
  • Kiemelkedő mértékű Cafeteria juttatási csomag.
  • Dinamikus, fiatal társaság.

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Fehérvári út 98.

Munkarend: teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) e-mai-ben küldje el hozzánk a jpuskas@e77.hu e-mail címre.

Oszd meg ismerőseiddel

További pozíciók

  • Betegtájékoztató kiadványok

    Ismerje meg a cukorbetegséghez kapcsolódó legkülönbözőbb edukációs kiadványainkat!

    Részletek

  • Viszonteladóknak

    Viszonteladói valamint egészségügyi intézményi megrendeléseket előzetes regisztrációt követően juttathatja el hozzánk.

    Regisztráció

  • Ügyfélszolgálat és szerviz

    Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi központi elérhetőségeinken.

    Részletek

footer pattern