Részletek Rendben!

Mechanika, elektromechanikai műszerész

  • Munkavégzés: Budapest

  • Pozíció kódja: elektromechanika

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

Mechanikai, elektromechanikai műszerész

munkatársakat keresünk a világpiacon meghatározó, domináns orvosi labor automata berendezések szerelő üzemébe, jelentős gyári kapacitás bővítés érdekében, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Munkakör célja

  • Labor automata berendezések modulszintű szerelése
  • Labor automata készülékek összeszerelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (műszerész) vagy hasonló területen szerzett több éves tapasztalat;
  • Csapatmunkára való nyitottság;
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség;
  • Gyártástámogató informatikai rendszer használata;
  • Alkalmanként több műszakban való munkavégzés vállalása;
  • Szükség esetén túlóra vállalása;
  • Munkautasítás alapján történő precíz és minőségi munkavégzés;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit cégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és Cafeteria csomag;
  • Szakmai fejlődés, kihívások;
  • Családias, jó hangulatú csapat;
  • Változatos feladatok;
  • Barátságos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre küldje: aut1.allas@e77.hu

Oszd meg ismerőseiddel

További pozíciók

  • Betegtájékoztató kiadványok

    Ismerje meg a cukorbetegséghez kapcsolódó legkülönbözőbb edukációs kiadványainkat!

    Részletek

  • Viszonteladóknak

    Viszonteladói megrendeléseket előzetes regisztrációt követően juttathatja el hozzánk.

    Regisztráció

  • Ügyfélszolgálat és szerviz

    Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi központi elérhetőségeinken.

    Részletek

footer pattern