Részletek Rendben!

Hardver és szoftver dokumentációs munkatárs

  • Munkavégzés: Budapest

  • Pozíció kódja: 2021dev02

Munkakör célja:

Orvosi mérőkészülékek fejlesztéséhez, piacra helyezéséhez kapcsolódó szoftveres és hardveres dokumentáció készítése és frissítése.

Fő feladatok

  • Orvosi műszerekhez fejlesztési és utógondozási dokumentáció létrehozása és karbantartása
  • Új szoftver verziókhoz tartozó dokumentáció készítése
  • Követelmények kezelése, nyomon követése
  • Minőségirányítási rendszerünk szerinti projektdokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás a fejlesztő és tesztelő csapattal
  • Termékek fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office eszközökben való jártasság (Excel, Word)
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunkára való nyitottság
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek területén való jártasság
  • IVD termékek szabályozási területén (IVDR) való jártasság
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat

Amit cégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Világsikerű magyar termékek fejlesztése, utógondozása
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Tisztelt Érdeklődő!

Jelentkezését a development@e77.hu címre várjuk, hivatkozással a pozíció kódra.

Oszd meg ismerőseiddel

További pozíciók

  • Betegtájékoztató kiadványok

    Ismerje meg a cukorbetegséghez kapcsolódó legkülönbözőbb edukációs kiadványainkat!

    Részletek

  • Viszonteladóknak

    Viszonteladói valamint egészségügyi intézményi megrendeléseket előzetes regisztrációt követően juttathatja el hozzánk.

    Regisztráció

  • Ügyfélszolgálat és szerviz

    Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi központi elérhetőségeinken.

    Részletek

footer pattern