Részletek Rendben!

Rendszergazda

  • Munkavégzés: 1116 Budapest, Fehérvári út 98.

  • Pozíció kódja: IT202402

(KÓD: IT202402)

Munkakör céla

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú nagyvállalat.
Munkatársat keresünk a vállalat informatikai infrastruktúrájának üzemeltetésére és fejlesztésére, RENDSZERGAZDA (kód: IT202402) pozícióba, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Főbb feladatok, munkák

  • Szerverek telepítése, üzembe helyezése, üzemeltetése
  • IT infrastruktúra monitorozási feladatok ellátása, eszkalálása
  • Rendszeres szoftver frissítések és biztonsági mentések elvégzése
  • Hálózati infrastruktúra és tűzfal üzemeltetés
  • Informatikai fejlesztési javaslatokban aktív részvétel
  • Incidensek és problémák megoldása, szükség szerinti eszkalálása
  • Felhasználók támogatása
  • Ticketing rendszer napi szintű használata
  • Kihelyezett, ill. távoli üzemeltetési feladatok ellátása
  • Dokumentációk készítése

Álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Linux (SUSE, Ubuntu) rendszergazdai ismeretek
    Windows szerver üzemeltetési ismeretek
  • VMware üzemeltetési ismeretek
    Hálózati protokollok és infrastruktúra ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Rendszerszemlélet és önálló problémamegoldó készség
    Angol nyelvű szakmai dokumentumok olvasása és készítése
  • Jó tárgyaló - és kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Önálló gondolkodásmód
  • Projekt szemlélet
  • Pontosság

Előnyt jelent

  • PostgreSQL tapasztalat
  • Docker Container üzemeltetésben tapasztalat
  • Microsoft, VMware vizsga
  • ISO 27001 szabvány alkalmazásában jártasság
  • Cybersecurity tapasztalat

Ezt kínáljuk

  • Versenyképes jövedelem
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Teljes munkaidő
  • Évi 450 eFt cafeteria
  • Szabad hétvége
  • Szakmai tréningek, szakmai fejlődés, új technológiák megismerése
  • Oktatások
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos és barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely (Covid és a korábbi válság alatt sem küldtünk el a csapatból senkit)
  • Laptop, mobiltelefon
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív magyar vállalkozás
  • Könnyű megközelíthetőség

Szükséges tapasztalat

  • 5+ év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

  • Főiskola / Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege

Munkavégzés helye

  • 1116 Budapest, Fehérvári út 98.

Tisztelt Érdeklődő!

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy ANGOL és MAGYAR nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzát a jobb oladalon található JELENTKEZÉS gombra kattinta küldje el. Több fájl csatolásához használjon tömörített állományt!

Jelentkezési határidő: 2024.01.31.

Jelentkezését előre is köszönjük!

Üdvözlettel: 77 Elektronika Kft.

Oszd meg ismerőseiddel

További pozíciók

  • Betegtájékoztató kiadványok

    Ismerje meg a cukorbetegséghez kapcsolódó legkülönbözőbb edukációs kiadványainkat!

    Részletek

  • Viszonteladóknak

    Viszonteladói megrendeléseket előzetes regisztrációt követően juttathatja el hozzánk.

    Regisztráció

  • Ügyfélszolgálat és szerviz

    Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi központi elérhetőségeinken.

    Részletek

footer pattern